Viešas pareiškimas dėl smurto bangos okupuotoje Palestinoje

Lietuvos Muftijus ragina nutraukti besaikį smurto vartojimą

Atsisiųsti

Lietuvos musulmonų religinių bendruomenių taryba – Muftiatas yra labai susirūpinęs dėl smurto padidėjimo šventajame Jeruzalės mieste ir Gazos teritorijose, ypač per šv. Ramadano mėnesį.

Lietuvos musulmonų religinių bendruomenių tarybą– Muftiatą labai sukrėtė tai, kad šventoji Al-Aksa mečetė, kaip garbinimo, ramybės ir ramybės vieta, iš tiesų tapo smurto protrūkio teatru. O vykdomos policijos represijos ir tam tikrų ekstremistinių grupuočių provokavimas prieš palestiniečius Jeruzalėje tik dar labiau didina smurtą šioje vietoje.

Mes kviečiame tarptautinę bendruomenę reikalauti nedelsiant nutraukti šį vykdomą smurtą, nesąžiningą palestiniečių šeimų išsiuntimą iš jų namų, sisteminį rasizmą ir apartheido režimą, kuris yra vykdomas okupuotoje Palestinos žemėje. Sustabdyti aklą bombardavimą Gazos teritorijose.

Lietuvos musulmonų religinių bendruomenių taryba – Muftiatas ragina visus tikinčiuosius sukalbėti maldas už Palestinos aukas, prašyti taikos šioje šventoje vietoje ir nutraukti besaikį smurto vartojimą.

Paskelbta: 2021-05-12