Su mokslo metų pradžios ir žinių diena!

LMRBT-Muftiatas sveikina su prasidėjusiais mokslo metais

Nepaisant susidariusios sanitarinės-epidemiologinės situacijos ir neaiškių jos plitimo perspektyvų Lietuvoje, Lietuvos musulmonų religinių bendruomenių taryba - Muftiatas tikisi, kad šie mokslo metai mūsų bendruomenėse bus įdomesni, patrauklesni ir sėkmingesni nei pernai.

Mes tikime, kad kiekviename mokinyje bus galima vėl pažadinti tą nenugalimą norą mokytis, o sekmadieninių mokyklų prie mečečių ar bendruomenės namų rėmuose jie patirs nuostabių akimirkų, nepamirštamų istorijų ir ryškių laimės spalvų. Lai šiais mokslo metais jie įgys daugiau žinių apie musulmonų tikėjimą - islamą.

Mes visi turime tuo stipriai tikėti ir kreiptis savo maldomis pas Allahą. Ir tai tikrai įvyks, in šaa Allah

LMRBT-Muftiatas linki jums, mieli tėveliai, sveikatos, stiprybės ir energijos, taip pat nenumaldomo įkvėpimo, entuziazmo ir optimizmo. Juk mokytojas ir tėvai yra kiekvieno mokinio kelrodės šviesa. Ir jei būsime linksmi, ryškūs, besidžiaugiantis gyvenimu, tokie taps ir mūsų mokiniai, mūsų vaikai.

Nuoširdžiai norime palinkėti kiekvienam iš Jūsų naujų pasiekimų, puikių pamokų ir užsiėmimų, gerų rezultatų, bendrų pergalių, teigiamų emocijų ir svajonių įgyvendinimo.

Ir, žinoma, tolesnio tobulėjimo, kuriam nėra ribų.

Su mokslo metų pradžios ir žinių diena! 

Tegul Allahas Jus apdovanoja už Jūsų pastangas siekiant mokslo ir žinių!

Amyn

Sekmadieninė religinė mokykla Vilniuje, adresu Smolensko g. 19. Nuoroda
Savaitgalinė religinė mokykla Kaune, adresu Totorių g. 6. Nuoroda